Get Adobe Flash player

arr-left KOMITET ORGANIZACYJNY X KKMU arr-right

 

  Gdowska

Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego X KKMU

Katarzyna Gdowska
tel. 617 43 34
kom. 693372287
e-mail: katarzyna.gdowska@gmail.com

 

 
  Kryzia-K

Sekretarz Komitetu Organizacyjnego X KKMU

Katarzyna Kryzia
tel. 617 21 31
e-mail: kryzia@agh.edu.pl

 
   to

Koordynator sesji Innowacyjne Technologie (IT)

Ilona Jastrzębska
e-mail: ijastrz@agh.edu.pl

 
   to

Koordynator sesji Nowoczesna Inżynieria (NI)

Justyna Jaskowska-Lemańska
email: lemanska@agh.edu.pl

 
   Agata-Witek

Koordynator sesji Inżynieria Środowiska (IŚ)

Agata Witek
e-mail: agatap1@poczta.onet.eu

 
   to

Koordynator sesji Nauki Ekonomiczne (NE)

Marta Podobińska-Staniec
e-mail: mstaniec@agh.edu.pl

 
  to

Koordynator sesji Logistyka i Inżynieria Produkcji (LiIP)

Joanna Czaja
e-mail: czaja.johanna@gmail.com
Tel: 668 404 045
 
  to Koordynator sesji Inżynieria w Medycynie (IwM)

Artur Ulaszek
e-mail: artur.ulaszek@gmail.com
 
   Monika Baczewska Ciupak

Koordynator sesji Nauki Społeczne i Humanistyczne (NSIH)

Monika Baczewska-Ciupak
e-mail: monika.baczewska@vp.pl

Malwina Mus
e-mail: malwinamus@wp.pl

 

 malwina
   marta cz

Koordynator warsztatów

Marta Czubajewska
e-mail: martaczubajewska@gmail.com

 
   alona

Koordynator ds. uczestników zagranicznych

Alona Nad (j. rosyjski)
e-mail: alonanad@agh.edu.pl

Anna Wilkosz (j. angielski)
e-mail: wilkosz@agh.edu.pl

wilkosz
   to

Koordynator ds. kontaktów z przedsiębiorstwami

Monika Orzechowska
tel. 12 617 16 38
e-mail: monika.orzechowska@min-pan.krakow.pl